KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482072
nr 1548 2072
Tarja Lindholm. "Vilken höna". Signerad a tergo. Olja på pannå, 9x14 cm, yttermått inklusive ram: 17x22 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:13:01
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer